јазици

На тема-icon прашање Додавање на сценографијата во FSX

Повеќе
1 година 2 месеци # 1185 by Таверна Дафис

FSX Злато, кутија
По надградбата до прозорците 8.1, конечно можев да го вчитам MSFS X. Сепак, имам проблеми со вчитувањето на додатоците на сценографијата. Кога трчав FSX под Windows XP, немав вистински проблеми при вчитувањето и користењето додадени фајлови за сценографијата. Но, по вчитувањето во прозорците, работите не изгледаат како да работат, на пример, Tyler Newport е "Fly Delta Jets" знак на TOC закачалката во ATL. Го вчитав на истиот начин како и порано, но тоа не се појавува. Дали има промени во тоа како се прават работите ако FSX е во 8.1? Дали "Boxed, Gold Edition" бараат сервисни пакети 1 & 2? Секоја помош е ценета.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Niells618

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1188 by Gh0stRider203

FSX Златно издание е FSX Deluxe, PLUS Додаток за забрзување. Не можете да го имате додатокот за забрзување, освен ако веќе не ги инсталирате пакетите за сервисирање.

Сè оди на истото место како што секогаш го прави, без оглед на вашиот оперативен систем.


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1190 by Таверна Дафис

Ти благодарам многу. Добро е да знам дека не ми треба СП 1 и 2.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.188 секунди
јазици