јазици

На тема-icon прашање Prepar3D - TFDi Design Боинг 717 - слетување во Џуно - TrackIR

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 98 by ЧукаAddons:

Prepar3D V3.4
Чејс авион Алфа 1.5
TFDi Дизајн Боинг 717
Envtex
REX 4 Директен Текстура
REX меки облаци
Orbx Junau
HDE 2.0
TrackIR
OpenLC Европа
Активни Скај 2016
Активни Скај Облак уметност
Прилагодено Скај Текстури
RSP 1.1
P3D Помошник за пишување
Flight1 ГТН 750
Reshade + MasterEffects

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.143 секунди
јазици