јазици

На тема-icon прашање Спартан Извршен Преземи

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1193 by robtho

Дали секое тело има проблеми со реквизитот што покажува како константен црн круг го блокира приказот од пилотската кабина итн. Дали е тоа само мене или може да се коригира?

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: KJ57

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1200 by lancersdaz

Јас ја преземав вчера се чини дека функционирам добро досега за мене.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.162 секунди
јазици