јазици

На тема-icon прашање НОВИОТ GUY ПОТРЕБИ ПОМОШНИ AI Превземања за да ги населат аеродромите, KLAS, KJFK & More Question

Повеќе
Пред 1 3 година дена - Пред 1 2 година дена # 1208 by ПРОСТОК

FSX-СО Виндоус 10 - го преземав аеродромот KLAX денес и погледнав наоколу. Одлична глетка, но беше малку разочарана од недостаток на АИ и активност околу аеродромот. Ги имам моите поставки на полн 100% од сè со добри стапки на рамки. Моето прашање: Дали е достапно преземање на АИ што ќе ги насели сите аеродроми или селективните аеродроми? Не најдов и не знам каде да барам. Ви благодарам за секоја помош.

Последно уредување: 1 година 2 пред неколку дена од ПРОСТОК.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 2 недели # 1224 by hofnerguy

Би сакал да знам ... го имам истото прашање

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 1 недела # 1227 by Lingwell18

Hi

ова може да помогне www.justflight.com/product/traffic-global . Само летот се користи за да се направи уште еден наречен Шверц 360 .. кој мислам дека е одличен. обезбедува авиони, аеродром возила, сервисери и civvy сообраќај на патишта / автопати итн Моите лоши ангели со сообраќај 360 е вид за овде. Мислам дека тие се диосконизирани сообраќај 360..може да можат да добијат кусо верзија на eBay / Amazon.

со среќа.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.317 секунди
јазици