јазици

На тема-icon прашање Edgley Optica

Повеќе
11 месеци 3 недели # 1218 by lys_knight

Здраво ! Бидејќи не можам да ја разгледам датотеката се должи на фактот дека не користам фејсбук (наместо тоа имам вистински пријатели), само сакам да кажам дека при изборот на авионот во P3D V4 3 програмата веднаш се откажува. Предлагам авторот (и Рикуо) да го отстрани како компатибилен со p3D4 3.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.232 секунди
јазици