јазици

На тема-icon Идејата Ве молиме ... 777 и 767 за P3D V4 ...

Повеќе
11 месеци 2 недели # 1221 by chrispimjf

Ве молиме ... 777 и 767 за P3D V4 ...

Вечно благодарни.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Vovinacek

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 1 недела # 1225 by superskullmaster

Постои 767 за V4. Провери www.simviation.com

Што се однесува до 777. Би сакал некој да најде начин да го конвертира. Но, не треба да го задржуваме здивот.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 1 недела # 1226 by Gh0stRider203

"Боинг 777-200ER Ultimate Pack FSX & P3D "

www.rikoooo.com/featured-downloads/673-b...ltimate-pack-fsx-p3d

го најде во само неколку секунди преку google ...


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 21 часови # 1238 by koska28

не е компатибилен P3Dv4 777yet

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.273 секунди
јазици