јазици

На тема-icon прашање Ве молиме додадете ја линијата Cirrus во вашата авионска библиотека!

Повеќе
5 месеци 3 недели # 1223 by Bmoney326

Јас бев огромен поддржувач на циркусот и сакам да ги летам нивните авиони во FSX Steam Edition. Благодарам.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.155 секунди
јазици