јазици

На тема-icon прашање A320 FLY BY WIRE ИЗДАНИЕ

Повеќе
11 месеци 1 недела # 1229 by mikmcc

HI i; ove rikoooo преземања. со мојот 320, по летот, кога ќе започне нов лет, приказот во долниот десен дел кој прикажува пораки, вели FLT BY WIRE NO CONTROL INSTEAD НОРМАЛНО ДИРЕКТНО ЗАКОНОДАВСТВО. во никаков начин на контрола, не можам да ги контролирам моите лифтови при слетувањето. како можам да го вратам нормалното директно закон без повторно да вчитам друг 320 од fsx?

благодарение

Мајк

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 1 недела # 1231 by mikmcc

нема помош? благодарам момци

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 1 недела # 1233 by ninjaboy12377

IDK ако некој го види ова, но обидете се да притиснете (Ctrl + E) и ако тоа не работи на надземниот панел некаде десно, верувам дека можете да го вклучите Fly преку жица за да добиете "Fly by wire Direct law" Се надевам дека ова ви помага тоа ми помогна

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: mikmcc

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 1 недела # 1234 by mikmcc

благодарам нинџа. Ќе ги пробам

Мајк

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 1 недела # 1235 by mikmcc

нинџа, CTRL + E не работеше, но надземни имаше панел за контрола на законот за летање во горниот десен дел што функционираше, како што рече. благодарам многу за помошта. многу ценети.

Мајк

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.265 секунди
јазици