јазици

На тема-icon прашање ОГРАНИЧУВАЊЕ НА БАНКАТА НА A320

Повеќе
11 месеци 3 денови пред # 1230 by mikmcc

како да го променам нивното гранично ограничување во a320 во fsx?

благодарение

Мајк

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 2 денови пред # 1232 by mikmcc

зошто се мачам да проверувам за одговори? бесплатен форум

Мајк

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.146 секунди
јазици