јазици

На тема-icon прашање аеродромот

Повеќе
11 месеци 1 ден пред # 1236 by Симхан

Здраво, можете да pls направи Копенхаген аеродром?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 1 ден пред # 1237 by Gh0stRider203

Тука не правиме авиони или сцени. Ние сме како репозиториум така да зборуваме, како што е Flight Sim, AVSIM, итн ......


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.289 секунди
јазици