јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Канарски Острови.

Повеќе
5 месеци 1 недела # 1239 by Josmor

Здраво.
Јас само го преземав софтверот 1 и 2 од Канарските Острови. Но, проверувам дали ефектите прикажани во видеото работат само со REX 2.0. Барав интернет, и не го најдов. Како можам да ги добијам прекрасните ефекти на Канарските Острови?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
5 месеци 1 недела # 1240 by Dariussssss

Здраво и добредојде во Rikoooo.

Ова е малку погрешно место за објавување на проблемите што ги имате со вашиот SIM. Ве молиме објавете го овој проблем под соодветната тема, или тоа е FSX или P3D.

Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. :)

Со почит

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.313 секунди
јазици