јазици

На тема-icon прашање Канарските Острови

Повеќе
11 месеци 6 денови пред # 1241 by Josmor

Здраво.
Јас само го преземав софтверот 1 и 2 од Канарските Острови. Но, проверувам дали ефектите прикажани во видеото работат само со REX 2.0. Пребарував низ Интернет, и не го најдов. Како можам да ги добијам убавите ефекти на Канарските Острови?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.555 секунди
јазици