јазици

На тема-icon прашање Вирус сигнализација

Повеќе
10 месеци 3 недели # 1249 by gaztop

Првиот со кој се соочив.
Дехавиленд Викинг.
Може ли некој да преземе и да провери двапати?
Cheers

Гасптоп

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: chesterfield_angler

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
10 месеци 5 денови пред # 1275 by rikoooo

Здраво,
Двоен проверен, без вирус.

среќен лет


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
9 месеци 3 недели # 1291 by gaztop

Поздравувам луѓе!
Јас не мислам дека тоа би можело да биде.

Подобро е да се биде безбеден од plonka ;)

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.339 секунди
јазици