јазици

На тема-icon прашање 737 пакет автоматски

Повеќе
11 месеци 8 часови # 1250 by mikmcc

на 737s има копче наречено AL autoland ver 2.1. како тоа функционира? Јас го кликнав, откако ја зедов планината. слета на -550 FPM

MIKE

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.148 секунди
јазици