јазици

На тема-icon прашање A320 ENGINE RESTART

Повеќе
10 месеци 3 недели # 1257 by mikmcc

ВЕ МОЛИМЕ ПОМОГНИ. по слетувањето со a320, ги затвори моторите. но кога ќе се обидам да ги рестартирам моторите за нов лет, моторите постојано плукаат црн чад и навистина нема да започнат. Што е трик?

благодарение

Мајк

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
10 месеци 3 недели # 1261 by mikmcc

претпоставувам дека тука нема помош. благодарам

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
10 месеци 3 недели # 1262 by rikoooo

Здраво,

Вие не давате доволно информации за секој кој ќе ви помогне ... Кој додаток зборувате? Freeware или payware? За кој симулатор за летови?

среќен летови


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
10 месеци 3 недели # 1263 by mikmcc

ИМАШ ЕРИК со користење на бесплатен софтвер од рикооо fsx пареа издание.

Мајк

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
10 месеци 2 недели # 1267 by rikoooo

Здраво,

Денес направив неколку тестови, но не можев да го репродуцирам вашето прашање, ајде да почекаме од помош од други луѓе што можеби го имале истото прашање.

благодарение


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
10 месеци 2 недели # 1268 by 3201907

Мајк,

Дали користите какви било додадени програми? На пример, кога имав FSX Ги користев патниците на FS. Тоа ќе го евидентира одржувањето на авионите и сл. Значи, ако не продолжи со одржувањето, тогаш ќе симулира скршена опрема за слетување, лоши перформанси на моторот, итн. Ако користите таква програма / додаток, осигурајте се дека "поправите "Вашиот авион во програмата.

Грег

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: mikmcc

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
9 месеци 3 недели # 1293 by Dannoga

Двоен контролен надзор, APU може да се исклучи

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
9 месеци 3 недели # 1294 by mikmcc

благодарам Дан. Ќе го пробам тоа

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.294 секунди
јазици