јазици

На тема-icon прашање Ви благодарам, Рикоо.

Повеќе
10 месеци 3 недели # 1259 by gaztop

Се чувствував многу досадно со целата летка.
Но, преземајќи некои фантастични авиони од тука.
Јас сум во можност да го обнови мојот интерес за летање.

Не знам како го прават тоа. Или зошто го прават тоа.
Но, јас сум толку среќен што го прават.

Ви благодарам, за амазирање сајт.

Гасптоп : Lol: : Lol:

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.483 секунди
јазици