јазици

На тема-icon прашање Ајкули

Повеќе
11 месеци 3 недели # 1260 by Alexander29

Здраво! Се прашував дали еден ден ќе додадете ајкули во воздушниот пакет? Би сакал тоа! Со почит!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
11 месеци 1 недела # 1279 by Брикир

Јас ќе го поставам ова барање. Јас исто така би гласал за a321 со ајкули.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.283 секунди
јазици