јазици

На тема-icon прашање Проект Opensky CRJ-900 V3

Повеќе
4 месеци 1 недела # 1280 by Брикир

Здраво
Бев само љубопитен ако тоа би било можно за вас да ги конвертирате posky crjv3 во p3d стандардите? Јас би бил повеќе од благодарен ако можете да го направите барем моделот како што имам многу бои што би сакал да продолжам да го користам за тоа. Јас, исто така, може да им помогне на бета тест ако е потребно.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.150 секунди
јазици