јазици

На тема-icon прашање GPS

Повеќе
10 месеци 1 недела # 1283 by кои светнуваат

Јас сум нов во користењето rikoooo и преземав неколку авиони. Проблемот со кој се соочувам е што не можам да ги подигнам пакетите 2D и GPS панелите. Се чини дека немам 2D со мојот PMDG не сум сигурен дали е достапен кај овој производител. Сè што имам е црн правоаголник и делови од некои панели кои се премногу големи. Цени некоја помош. Друго прашање што го имам е дали ги поставувам моите контроли преку FSUIPC?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
10 месеци 6 денови пред # 1284 by Gh0stRider203

Имам PMDG 747-400, 737-6 / 7 / 800 и 777-2 / 300 и единствениот со кабина 2D, е 737.


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.296 секунди
јазици