јазици

На тема-icon прашање Сино затемнети стакла

Повеќе
10 месеци 3 денови пред # 1285 by paradisca1

За раните авиони, како што се B-26 Marauder и RCS Panels B-25 Митлтон Шупе, Мичел се појавува сина нијанса на целото стакло. Дали сум сам во ова или е тоа неопходна последица на порталот? Или сум неправилно конфигуриран? Помогне многу ценети.

Стив П.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.269 секунди
јазици