јазици

На тема-icon прашање инсталирање

Повеќе
9 месеци 3 недели # 1300 by bodean713

Преземав неколку датотеки за Подготви 3d V4, но не можам да ги отворам или да ги отпакувам. Дали има инсталирана програма на страницата која можеби не можам да најдам? како можам да ги инсталирам овие датотеки или можеби тие се оштетени за време на преземањето.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.361 секунди
јазици