јазици

На тема-icon прашање 737 winglets

Повеќе
9 месеци 2 недели # 1302 by iainmac123

секоја шанса дека можете да додадете двојна крилета / шарлак (нагоре и надолу крило врв) на пакетот 737 или направи 737 макс. Дали навистина ќе го направат тоа многу поладно!

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: jervan, Sea7212

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
8 месеци 4 недели # 1320 by стетод

Во дискусијата што ја имав со iFly за модифицирање на нивната B737 NG на ова, тие го избегнаа фактот дека во 2020 планираат да воведат B737 MAX.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
8 месеци 4 недели # 1322 by матвин

дали е тој платен список?
Јас летам

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
8 месеци 4 недели # 1323 by стетод

Матвин;

Да iFly е Payware, но добро вреди. Бидејќи бев поморски авијатичар, налетав на варијанти на P-3 и C-9 и ќе кажам дека платниот софтвер iFly обезбедува најточно искуство на студениот старт и карактеристиките на летот. Добро вреди да имате пари за да имате реално искуство.

Стив

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
8 месеци 2 денови пред # 1347 by Gh0stRider203

ако мислите дека iFly е добар .... треба да го пробате PMDG ;) Готово не се евтини ... но вреди секој цент! Единствените летови 737, 747 и 777 I се PMDG


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.530 секунди
јазици