јазици

На тема-icon прашање Норд 2501

Повеќе
9 месеци 1 недела # 1303 by jfmitch

Ова е општ коментар: Кога го превземав Noratlas Nord 2501 и отидов да го активирам на мојот компјутер, тој мина низ popup, велејќи дека е достапно ажурирање. Сега поминаа само неколку минути помеѓу преземањето и активацијата, па претпоставувам дека постои грешка некаде.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.226 секунди
јазици