јазици

На тема-icon прашање 787 мега пакет

Повеќе
10 месеци 1 недела - 10 месеци 1 недела # 1304 by аламил

Навистина уживав во TSB Boeing 787 Megapack, претпоставував дека сите авиони ќе бидат исти само различни кожи, но очигледно тие не се на пример најмногу се однесуваат како што би очекувале Некои имаат неколку прашања за кои не можам да работам, на пример, можам подесување за слетување на ILS на некои и сите работи совршено добро, други како што е compagnie (vc) нема да го следат наклонот надолу и покрај тоа што подесување точно како и другите модели што го прават, било какви идеи за ова. THANXs

Последно уредување: 10 месеци 1 пред една недела од аламил.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: eawakefield

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.157 секунди
јазици