јазици

На тема-icon прашање FSX/FSX-SE /P3D DOUGLAS C-47R SKYTRAIN V3.14 BETA

Повеќе
10 месеци 1 недела # 1306 by robtho

Мислам дека ова е фантастично симнување веројатно мој омилен и јас го летав за неколку месеци, но денес нешто се случи со виртуелниот пилотски кабловски поглед, како што е ќебе е фрлено над половина од него. Ве молам Помош
Робин Торнтон

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.188 секунди
јазици