јазици

На тема-icon прашање Недостасуваат терминални згради

Повеќе
9 месеци 6 денови пред # 1307 by тарат

Кога летам на одредени аеродроми (главно американски аеродроми) недостасуваат терминалите и општото аеродромот. Дали има знаење за ова?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
9 месеци 18 часови # 1311 by donniganc10

ги уклучивте подесувањата за да видите што има длабочината на сензорите

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

 • jduca
 • Аватарот на
 • Посетител
 • Посетител
8 месеци 1 недела # 1339 by jduca

Имав сличен проблем што го решив со промена на редоследот во кој се вчитува Addon Scenery. Ви предлагам да ја добиете бесплатната програма наречена Config Editor и да експериментирате со промени во редоследот по кој работите се вчитуваат. Со среќа.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

 • jduca
 • Аватарот на
 • Посетител
 • Посетител
8 месеци 1 недела # 1340 by jduca

За жал. Името на програмата е сценариото Config Editor.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
8 месеци 6 денови пред # 1341 by тарат

Ви благодарам Џуќа јас ќе го погледне сега!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

 • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
 • Не е дозволено: за да одговорите.
 • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
 • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.454 секунди
јазици