јазици

На тема-icon прашање Солт Лејк Сити - потребна е помош

Повеќе
9 месеци 1 недела # 1310 by карпитер

Здраво, ми треба помош за да го инсталирам фото-реалното сценографија на Солт Езеро, јас веќе се обидував да ја инсталирам со Addit pro, но немав среќа.
Секоја помош ќе биде прифатена.
јас користам Prepar3d v4
Ви благодарам
Ali

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.166 секунди
јазици