јазици

На тема-icon прашање 747-8F Преместување кога е исклучено?

Повеќе
8 месеци 3 недели # 1313 by TheFinnishDude

За некоја болна причина, 747 се движи додека е исклучен. некој знае зошто?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
7 месеци 3 недели # 1348 by Gh0stRider203

неми прашање, но дали се твоите паркирни сопирачки?


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
7 месеци 3 недели - 7 месеци 3 недели # 1350 by TheFinnishDude

Да, паузите се поставени. Престанува да се движи напред кога ќе ги стартувам моторите. Малку најжестоки, најлошиот дел е тоа што кога играте AirHauler, тој го товари авионот во предниот дел на зградата. Дури и пред да добијам шанса да започнам, тој се навлекува во близина со градење и предизвикува несреќа ... ¯ \ _ (ツ) _ / ¯

Последно уредување: 7 месеци 3 недели пред TheFinnishDude.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.204 секунди
јазици