јазици

На тема-icon прашање Сценографијата да се тестира?

Повеќе
8 месеци 3 недели # 1315 by LTCSZ

Забележав дека многу од сцените се за P3d укажуваат дека тие „треба да бидат тестирани“ за верзии над 1-3 ... Само се прашував дали некој ги користел овие во V4 + со кој било успех ... Навистина сакам да пробам некои од нив, но не сакам да се плеткам моето инсталирање на 4.4 ... Секој совет ќе ви биде добредојден!

Стив во Канзас

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.379 секунди
јазици