јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Ништо не се преземени по регистрирањето на Jumbo

Повеќе
9 месеци 20 часови # 1319 by plinux24

Датотеките што ги корисив се дадени во мојата историја на преземање, но овие датотеки никогаш не се симнуваат на мојот компјутер.

Не можам да контактирам со некој бидејќи контактната страница не постои. Каде се датотеките? Мој Џамбо такса за регистрација беше брзо земена, но немам ништо за тоа.
plinux24

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
9 месеци 3 часови # 1321 by rikoooo

Здраво, plinux24,

Дали добивате порака за грешка или нешто на екранот откако ќе кликнете на линкот за да започнете со преземањето?

Со почит,


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
8 месеци 4 недели # 1324 by plinux24

Оваа страница навистина е смрзна што е платена регистрација. Јас само што завршив да одговорам на вашето прашање, притиснете го поднесам и затоа што не го проверив CAPTCHA тоа го избриша сето она што го напишав. Многу ми е драго што само регистрирав за 3 месеци. Јас нема да го користам овој сајт повторно.

Како и да е, не, не добивам никакви грешки само кога ќе се удрим во прозорецот за безбедност, се отвора друг прозорец, кој вообичаено ви дава можност да одберете локација за преземање. Тој прозорец трае само неколку секунди и исчезнува и ништо не се симнува.

Мојот прелистувач е поставен секогаш да бара каде да се преземе, а стандардната локација е нормална папка за превземања.


Ви благодариме,
plinux24

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
8 месеци 4 недели - 8 месеци 4 недели # 1325 by rikoooo

Здраво,

Може ли да отидете на sim.com.com и да преземете нешто, ако превземањето не започне тогаш дозволете ми да знам, тоа ќе ми помогне да го идентификувам вашето прашање и да ви дадам решение.
Или, можам да ви дадам целосна наплата, ако не сте задоволни.

Среќен Божиќ.

Со почит


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Последно уредување: 8 месеци 4 недели пред rikoooo.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
8 месеци 3 недели # 1336 by plinux24

Здраво,

Не можам да се најавам на тоа место. Тоа е речиси како да не сум регистриран. Ги користев истите ингеренции што ги користам овде.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
8 месеци 2 недели # 1337 by guitpik

Дали ја проверивте папката со преземања?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
8 месеци 2 недели # 1338 by Amberdog1

Имав исто прашање на 1st време добив џамбо, мојот a / v го блокирал преземањето и не добив порака за грешка. Оневозможете го Вашиот A / V и обидете се да ги преземете датотеките / датотеките што се обидувате да ги добиете.
Се надевам дека ова ви помага и Happy Flyin :)

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.237 секунди
јазици