јазици

На тема-icon прашање Комплетен пакет Bombardier CRJ-200 - нема мод или датотеки на панел за реклертиран VC

Повеќе
8 месеци 4 недели # 1344 by Pinto2407

Здраво,
Во последните 2 дена ги преземав двете верзии (со и без инсталерот) на целосниот пакет Bombardier CRJ-200 FSX и P3D пакет.
Јас го прочитав пакетот Виртуелен кокпит, но не можам да ги лоцирам датотеките "model.mod" или "panel.mod" наведени во упатството.
По инсталацијата, се чини дека одредена функционалност е инсталирана само во VC. Дали овие датотеки (и кои било други потребни за пакетот на Дејвид Хофген) се достапни некаде во Рикуо?

благодарение

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.159 секунди
јазици