јазици

На тема-icon прашање Carenado Beechcraft King Air b350i

Повеќе
8 месеци 2 недели # 1357 by bballagh

Треба помош за добивање на моторот од десната страна. Рачките за исклучување на горивото нема да напредуваат.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.142 секунди
јазици