јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Инсталација на Douglas_C-47_Beta_V3.14

Повеќе
8 месеци 1 недела # 1361 by WurstBaron

Инсталација на Douglas_C-47_Beta_V3.14
.......................................
Бев многу возбуден да го инсталирам авионот C 47, бидејќи сум запознаен со висококвалитетната работа на големиот Manfred Jahh и неговиот тим на уметници ...
За жал не бев успешна, бидејќи се чинеше дека нешто недостасува, учење и преглед и повторно инсталирање, не можев да го решам.
Се откажав и сега со пуштањето на верзијата 3.14 Beta + поправки ... Повторно се возбудував, го превземав и инсталирав според упатствата, но се појави истиот проблем ... тоа значи ...

Авионот не ги комплетира деталите за возилата, крилата, итн.
Мислам дека мора да правам нешто погрешно ... или мојот компјутер или прозорци не е компатибилен со некои детали. Други авиони што ги имам инсталирано без проблеми ..
За подобро разбирање, прикачувам Screen Prints за тоа како се појавува проблемот.
Ќе бидам многу задоволен да добијам некоја помош или водство, што ви благодарам однапред.
Голема прегратка срдечно.
Кап Страсбургер - Дер Wurst Барон

Прилози:

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
8 месеци 1 недела # 1362 by WurstBaron

Заборавив да ги внесем деталите за мојата инсталација ...
Windows 7 и FSX Делукс
Кап Страсбургер - Ворст Барон

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
7 месеци 2 недели - 7 месеци 2 недели # 1371 by rikoooo

Здраво,

Жалам за последниот одговор.

Дали го пробавте ова? www.rikoooo.com/faq/questions-en/add-ons ...fsx-sp2-забрзување .

Дополнително, треба да го инсталирате SP2 (FSX Service Pack), па дури и да го подобри пакетот за проширување на забрзувањето, тој треба да го реши вашето прашање.
www.rikoooo.com/faq/questions-en/add-ons...-sp2-or-acceleration

Дозволете ми да знам дали работи


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Последно уредување: 7 месеци 2 недели пред rikoooo.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 1.372 секунди
јазици