јазици

На тема-icon прашање 737-800 нема да се повтори откако ќе стигнам до портата

Повеќе
7 месеци 1 недела # 1363 by lsujon

Значи, јас правам два нозе летање, јас се повлече до портата по мојата прва нога, и затвори мотори надолу.

Потоа, по 5 мин инст панелот ќе биде црно и не можам да го направам автоматски старт на Ctrl-E

Што дава?

Ви благодариме,

Jon

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.228 секунди
јазици