јазици

На тема-icon прашање GCLP P3D проблемот со теренот v4.4

Повеќе
5 месеци 4 недели # 1379 by Levelmind

Здраво,

Имам проблем со Gran Canaria GCLP од Sim Giants.

Прашањето имам е дека теренот јужно од аеродромот е абнормално зголемен (областа околу 300m југозападно од пистата 03L). Изгледа како многу стрмни падини.
Има ли решение за овој проблем?

Благодарам.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.155 секунди
јазици