јазици

На тема-icon прашање Каде е копчето CRS во Ербас A380?

Повеќе
5 месеци 3 недели # 1380 by zeesam

Јас ја преземав Airbus A380 од www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/277 и сега не можам да изгледам како да го пронајдам копчето CRS. Помогни ми

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.663 секунди
јазици