јазици

На тема-icon прашање EMB-120 Мега Пак

Повеќе
6 месеци 2 недели # 1386 by пулсеокс

Го сакам овој авион! Само една мала работа, но тоа ме фрустрира! Немам звучни сигнали за "Затворете го безбедносниот ремен" и "Не пушењето" кога ќе ги вклучам / исклучам. Се чини дека сè друго правилно се инсталира. Сите предлози ќе бидат ценети. Благодарам!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.157 секунди
јазици