јазици

На тема-icon прашање Prepar3D - Милвиз Боинг 737 - слетување во Вашингтон - TrackIR

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 114 by ЧукаAddons:

Prepar3D V3.4
Чејс авион Алфа 1.5
Милвиз Боинг 737-200C
Envtex
REX 4 Директен Текстура
REX меки облаци
Тропсим KDCA
HDE 2.0
TrackIR
OpenLC Европа
Активни Скај 2016
Активни Скај Облак уметност
Прилагодено Скај Текстури
RSP 1.1
P3D Помошник за пишување
Flight1 ГТН 750
Reshade + MasterEffects

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Дин, Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 125 by superskullmaster

Еј каков вид на компјутер имате? Jeez. Би му даде оставив орев за подесување се допаѓа.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 171 by Gh0stRider203

superskullmaster напиша: Батка каков компјутер имате? Јези. Јас ќе му дадам лев орев за таков амбиент.


НЕ се шегуваш! Сега, ако ме извиниш .... Јас морам да одам да ги сменам моите боксери, откако ќе го гледам тој.


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 194 by Дин

Ги враќа сеќавањата, јас се користи за работа / услуга оние кога бев со Пиемонт во SYR.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.296 секунди
јазици