јазици

На тема-icon прашање Embraer 120 мега пакет

Повеќе
5 месеци 2 недели # 1387 by EgaBVA

Овој EMB 120 е апсолутно мој омилен авион, го однесов многу пати и сега одеднаш не можам повеќе да се вклучам на Радио Мастер. Имам деинсталиран и повторно инсталирав Mega Pack неколку пати, но проблемот останува. Дали некој молам има какви било идеи како да го реши ова. Благодарам.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.133 секунди
јазици