јазици

На тема-icon прашање Како додавате црниот дроб во пакетот 767?

Повеќе
6 месеци 2 недели # 1388 by Salyut_

Може ли некој да ми покаже како да додадеме лекови во авионот? јас би сакал да летаат австриски во 76 или TUI, но јас не знам како да додадете liveries на самиот авион, тоа едноставно не работи

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.161 секунди
јазици