јазици

На тема-icon прашање A310 и A320 чуден звук

Повеќе
6 месеци 1 недела # 1389 by Бријел

Зошто има вознемирувачки шум кога се кочи со A310 и A320 и како ги отстранувате излезните повици од A320? Има ли начин да се отстранат панелите 2D и бучавата на сопирање?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.148 секунди
јазици