јазици

На тема-icon прашање Копчето за преземање не работи

Повеќе
4 месеци 4 недели # 1396 by tnig

Копчињата за преземање не работат.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
4 месеци 3 недели # 1398 by rikoooo

Здраво,

Што интернет пребарувач го користите? Ако не ни дадете никакви информации, не можеме да ви помогнеме.

Среќен слетувања


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
4 месеци 3 недели # 1399 by tnig

Firefox

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
4 месеци 3 недели # 1400 by rikoooo

Значи, што се случува кога ќе кликнете на преземањето? Дали има мали прозорци?


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
4 месеци 3 недели # 1401 by tnig

Ништо не се случува. Нема друг прозорец, ништо. Ја преземале порано, но неодамна го имале овој проблем. Не сум сигурен дали тоа беше поради ажурирање на Firefox, или што.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
4 месеци 3 недели # 1403 by rikoooo

Јас само направив тест со најновата верзија на Firefox и беше во ред, прозорците се појавиа. Можеби треба да проверите дали анти-спам или ad-blocker не ги блокира прозорците за преземање. Исто така, обидете се со Chrome, ако работи со Chrome, тогаш веројатно е проблем со Firefox.


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 1.012 секунди
јазици