јазици

На тема-icon прашање Се разбира

Повеќе
4 месеци 3 недели # 1405 by pennivendolo

Ми треба помош за користење на прекрасната боинг 777. Би сакал да знам каде го наоѓам панелот за да ги поставам податоците за курсот за слетување на ИЛС.
Обично летам со 747 и курсот команда го најдам директно на предниот панел. Но, на 777 не можев да го најдам. Кој ми помага? Благодарам

Прилози:

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.180 секунди
јазици