јазици

На тема-icon прашање Клас погрешен поглед

Повеќе
5 месеци 3 недели # 1407 by Etsоетаим

Добар ден.
Јас само го инсталирав вашиот производ KLAS. Кога ќе го отворите симулаторот, го гледате целиот терен многу јасен, речиси бел и се појавуваат само зградите што се однесуваат на хотелите во градот.

Библиотеката на сценариото е добро лоцирана.

Имам инсталирано ORBX Global, ORBX LC Северна Америка, FreeMesh. Симулаторот е P3d Во 4.5.

Ви благодарам многу и честитки.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.162 секунди
јазици