јазици

На тема-icon прашање виртуелната камера на em-120 не работи правилно

Повеќе
5 месеци 1 недела # 1411 by lvkcus

Кога гледате од виртуелната пилотска кабина em-120, сите крила и бои на моторот на сите авиони го прикажуваат основниот стандарден стандарден комплет за белење на текстура. на пример, авионот на британските дишните патишта има темно сиви мотори, но од виртуелната пилотска кабина гледаат, тие се бели. Јас додадов мојата сопствена облека која има прочитани крила, но повторно од внатре во виртуелната кабина крилните прикажани се бели. Не е добро. како ова може да се реши?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.145 секунди
јазици