јазици

На тема-icon прашање Статични авиони на аеродромите

Повеќе
5 месеци 2 недели - 5 месеци 2 недели # 1412 by richb

Дали е можно да додадете статичен авион? prepar3D v4? Сакам да ги ставам паркираните авиони околу терминалите. Како е направено?
Ви благодариме!

Последно уредување: 5 месеци 2 недели пред richb.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.153 секунди
јазици