јазици

На тема-icon Споено Потребна е D1Fea ~ 12 за FSX точни инсталирајте во Windows 10

Повеќе
4 месеци 3 недели # 1418 by Twinjetpilot

Имам оригинал FSX Gold Edition (ДВД издание), веќе го инсталиравте на претходниот компјутер повеќе од еднаш (со Windows 7 и XP). Дава грешка на датотеката D1Fea 12.cab и го запира процесот на инсталирање.
Секој ја има оваа датотека за да го сподели со мене? (веќе се обиде да преземете од некои веб-страници и не го реши проблемот). Било какви совети за тоа како да се реши ова?
благодарение

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.218 секунди
јазици