јазици

На тема-icon прашање Даглас C-117D

Повеќе
3 месеци 3 недели # 1419 by CDNCaptain

Не може да лета оваа авион без еден мотор затворање по неколку минути од летот?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.391 секунди
јазици