јазици

На тема-icon прашање Ново Мексико Сценографијата не работи внатре P3d V4.5

Повеќе
3 месеци 1 ден пред # 1423 by марки

Само што сакаше инвеститорот да знае дека сценографијата во Ново Мексико предизвикува P3d V4.5 Да се ​​откажам од вчитувањето. Секој со P3d V4.5, препорачувам да не го користат овој пакет. Ако некој знае какви било тајни за тоа како да го натерате да работи со ORBX и P3d V4.5 дозволете ми да знам. Благодарам

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 месец 5 денови # 1472 by wozee

се чини дека работи како добро во моето p3dv4.5 ако можам да ви помогнам

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.425 секунди
јазици