јазици

На тема-icon прашање 787 мегапак за FSXSE

Повеќе
3 месеци 3 недели # 1424 by Jammerjonn

Не забележав никакви слетувања или навигациски светла. Може да се додадат или се во папка за да се инсталираат одделно? Благодарам

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: рафсаф

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
3 месеци 2 денови пред # 1438 by бутовите

Како би посакал веќе да има оригинална кабина за 787.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
3 месеци 2 денови пред # 1439 by бутовите

Како би посакал веќе да има оригинална кабина за 787.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.238 секунди
јазици